دانشجوي گرامي مراقب باشيد به صرف چند درصد ارزانتر در دام افرادي که بدون خروجي گرفتن از نرم افزار (!!) تحليل آماري شما را انجام مي دهند نيفتيد!!
خدمات اين شرکت آماري در چهارچوب قوانين و مقررات کشور و با هدف ارتقاي کيفيت پايان نامه ها و مقالات و تحقيقات علمي مي باشد. نمادهاي پايين صفحات سايت را ملاحظه نماييد
آموزش های اینترنتی را از سایتهایی خریداری نمایید که پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و امکان ارتباط با مدرس دوره در آنها وجود داشته باشد.
با کمک ما از خان هفتم تحصيل که همان پايان نامه است با قدرت عبور کنيد
برای سفارش تحلیل فصل 4 پایان نامه با نرم افزار EViews از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید. فیلم چگونگی خروجی گرفتن از نرم افزار (با داده های شما) را نیز می توانید درخواست و در انتهای کار دریافت نمایید.
در سفارشات تحلیل آماری با ایویوز، به تحلیلگر اعلام نمایید که ورک فایل eviews را از وی مطالبه خواهید نمود. زیرا اساتید ممکن است آنرا از شما مطالبه کنند
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 16 ساله است
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
سوالات خود در خصوص هر مطلبی که در سایت مطالعه می کنید را در بخش دیدگاه (در انتهای مطلب) درج نمایید تا به آن پاسخ دهیم. از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهید شد.
انجام تحلیل با ایویوز

آماده ایم تا در زمینه انجام تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار Eviews و مشاوره تحلیل داده های اقتصادی و آزمون های اقتصادسنجی با این نرم افزار در خدمت شما محقق و دانشجوی گرامی باشیم.

درخواست شما می تواند یک مشاوره یا سوال از نرم افزار ایویوز تا انجام کامل فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری (فصل تجزیه و تحلیل آماری و نتایج و ارائه آن در فایل ورد) باشد.

در اینجا می توانید با جزئیات لازم درخواست و سفارش تحلیل با ایویوز و آنالیز نتایج و خروجی های eviews  را ثبت و برای کارشناسان خبره شرکت آماری اطمینان شرق ارسال نمایید.

لطفا پس از مطالعه نکات لازم، فرم سفارش تحلیل را تکمیل و مستندات و فایلهای لازم را آپلود و ارسال نمایید.

در این فرآیند هر گونه سوالی دارید، به ما سروش  یا تلفن بزنید.

فرم دریافت سفارش:

برای ثبت درخواست تحلیل داده های اقتصادی با نرم افزار ای ویوز از فرم زیر استفاده نمایید و در پایان دکمه “ارسال” را کلیک نمایید. حتما پیام موفقیت آمیز بودن ارسال اطلاعات را در پایین صفحه مشاهده نمایید.

5- مقطع تحصیلی (الزامی)

11- آپلود فایلهای لازم برای انجام تحلیل (فصل سوم پایان نامه، فایل داده ها، فرضیات، پروپوزال، مقاله بیس، نمونه تحلیل موجود و مانند آن)
پیغام موفقیت آمیز بودن ارسال سفارش کمی پایین تر نمایش داده می شود. اگر حجم فایل هایتان بالا باشد ممکن است کمی زمان بر شود

 

 

شرح خدمات ما در زمینه اقتصاد سنجی

فیلم بیان توضیحات لازم هنگام سفارش تحلیل

توصیه می شود ویدئوی زیر را قبل از ارسال سفارش انجام کار ملاحظه نمایید. برای مشاهده به صورت تمام صفحه بر روی آیکن مربوطه کلیک کنید:

 

نکات مهم هنگام سفارش تحلیل EViews

 • خدمات پشتیبانی ما و اصلاح تحلیل های انجام شده محدود به زمان نمی باشد و تا زمان اخذ نمره پایان نامه با شما هستیم.
 •  حال که برای سفارش انجام تحلیل، قصد ارسال فایلها و داده های ارزشمند خود را که شاید ماهها برای بدست آوردن آنها تلاش کرده اید، را دارید، به این نکته پی می برید که یکی از خصوصیات اصلی تحلیلگر آماری قابلیت اعتماد بالاست. و ما خوشحالیم که قابل اعتماد ترین در سراسر کشور هستیم و تلاش خود را به کار خواهیم بست که خدمتی شایسته به شما ارائه دهیم. اطلاعات و فایلهای شما را نیز کاملا محرمانه در نظر گرفته و در اختیار احدی قرار نخواهیم داد.

شیوه تکمیل فرم درخواست انجام تحلیل پایان نامه با نرم افزار ایویوز

محقق و دانشجوی گرامی، از آنجایی فرصت و زمان بسیار غنیمت و محدود است و لازم است درخواست تحلیل آماری مد نظر شما با جزئیات لازم توسط کارشناسان خبره این شرکت بررسی گردد، خواهشمند است این فرم را با جزئیات کامل ثبت نمایید. ما هر چه دقیق تر در جریان پایان نامه و تحقیق شما قرار بگیریم، بهتر می توانیم به شما خدمات تحلیلی-آماری بدهیم. ضمن اینکه زمان نیز هدر نخواهد رفت.

 • 1- خواهشمند است نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل تکمیل نمایید تا در مباحث مالی و صدور فاکتور ناهماهنگی به وجود نیاید.
 • 2- لطفا آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمایید. زیرا هنگامی که ایمیل بازخورد را، که به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد، دریافت نمایید، از وصول درخواست تان توسط ما اطمینان حاصل خواهید نمود.
 • درج رشته، مقطع و عنوان پایان نامه
 • 3 و 4 و 5 – عنوان پایان نامه یا مقاله، رشته تحصیلی و مقطعی که در حال تحصیل هستید را درج نمایید تا همکاران ما سریعتر در جریان فضای کاری تحلیل مورد نیاز شما قرار گیرند.
 • درج شماره همراه داری سروش برای ارتباط سریع تر از طریق سروش
 • 6 و 7 – بهتر است از شماره تلفن همراهی استفاده نمایید که دارای پیام رسان سروش است. بدین ترتیب سرعت ارتباطات و انجام کار افزایش خواهد یافت. قابل ذکر است همکاران ما در کنار سروش از واتس آپ یا پیامک نیز استفاده خواهند نمود.
 • داده هایی که قرار با ایویوز تحلیل شوند . . .
 • 8- در خصوص داده های اقتصادی خود توضیحات لازم را درج نمایید. لطفا در خصوص اینکه آیا هنوز داده ها جمع آوری نشده اند، و یا اینکه داده ها آماده است توضیح کامل دهید. حتما فایل داده ها را نیز در بخش آپلود برای ما ارسال نمایید.
 • شرح کامل درخواست تحلیل اقتصادی
 • 9- شرح دقیق درخواست تان از ما را بنویسید. آیا انجام یک تحلیل کامل و ارائه در فایل ورد (فصل 4 پایان نامه به صورت کامل) خواسته شماست؟ یا فقط خروجی های نرم افزار ایویوز را نیاز دارید و انجام تحلیل مورد نیاز نیست؟ یا اصلاح تحلیل انجام شده توسط فرد دیگری؟ یا دریافت مشاوره تلفنی و پیامی؟
 • 10- نکته ای که دغدغه اصلی شماست و مایلید کارشناسان ما آنرا با دقت مد نظر داشته باشند، ذکر نمایید.
 • 11- فایلهای لازم را پیوست این فرم نمایید. چنانچه حجم برخی فایلها بیشتر از 5 مگ است، در توضیحات آنرا بنویسید تا در ارتباطات بعدی فایل از شما دریافت شود. فایل با فرمت های ورد، اکسل، پی دی اف، عکس و فشرده شده قابلیت ارسال در این فرم را دارد. چنانچه فایل شما با فرمتی است که امکان ارسال آنرا ندارید، به صورت فشرده zip یا rar تبدیل کرده و ارسال نمایید. بهرحال چنانچه موفق نشدید در ارتباطات بعدی از طریق ایمیل یا سروش نیز می توانید فایل مد نظر را ارسال نمایید.

 

درباره سيد مجتبي فرشچي

مدرک کارشناسي ارشد خود را در رشته آمار، گرايش اقتصادي- اجتماعي از شهيد بهشتي تهران گرفته ام. پايان نامه ام مورد حمايت مالي واحد تحقيقات سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفت. به عنوان مدیر شرکت آماری اطمینان شرق، میایلم اقتصاد سنجی و نرم افزار EViews را به شیوه ای شایسته به همه علاقه مندان آموزش دهیم.

9 دیدگاه در سفارش انجام تحلیل فصل 4 پایان نامه با نرم افزار EViews
 1. افشارپور 2019-02-09 در 00:48 پاسخ

  با سلام
  ایا بنده خودم میتوانم فصل 4 را انجام دهم . یعنی اینکه پکیج اموزشی دارید که با کمک آن خودم فصل 4 پایان نامه ارشد را انجام دهم

  • سيد مجتبي فرشچي 2019-02-16 در 02:27 پاسخ

   سلام. در منو محصولات سایت، قالب فصل 3 و 4 روش پانل دیتا هست.
   اگر با شیوه کار و خروجی گرفتن از نرم افزار ایویوز آشنایی کافی داشته باشید، با استفاده از محصول “قالب فصل 4 پانل دیتا” خودتان می توانید تا حد قابل قبولی فصل 4 را خودتان انجام دهید. اما اگر آزمونی را در ایویوز نتوانید بگیرید دیگر این محصول آموزشی به کار شما نمی آید. زیرا در آن شیوه خروجی گرفتن از نرم افزار نیامده.
   در غیر اینصورت می توانید انجام تحلیل آماری فصل 4 را به ما بسپارید. داده ها لازم است آماده باشند در فایل اکسل.

 2. با سلام دوروزه که درخواست دادم ولی خبری نشده.چرا؟

  • سید مجتبی فرشچی 2019-04-23 در 18:07 پاسخ

   سلام. پنجشنبه درخواست داده اید و روز جمعه ساعت 8 شب بیان می کنید که چرا خبری نشده . . .
   برای بررسی نیاز به زمان داریم

  • سيد مجتبي فرشچي 2019-06-29 در 15:30 پاسخ

   سلام. روزهای تعطیل را به عنوان زمان بررسی کار در نظر نگیرید. بهترین کار این است که در واتس آپ درخواست را پیگیری داشته باشید و در آنجا طرح موضوع داشته باشید. واتس آپ حداقل روزی دو نوبت پاسخ داده می شود.

 3. سلام . هزینه انجام فصل 4 یک پایان نامه با متد دیتاپنل در نرم افزار ایویوز چقدر میشه ؟ با تشکر

  • سيد مجتبي فرشچي 2019-06-29 در 15:42 پاسخ

   سلام. ابتدا لازم است تمامی داده ها و متغیرهای مورد نیاز در نرم افزار اکسل وارد شده باشند و ارائه گردند. زیرا جمع آوری داده نداریم فعلا.
   داده ها و فرضیات و مدل رگرسیونی را بفرستید تا قیمت و زمان را اعلام کنیم

 4. سلام.یه شماره تماس میخواستم جهت سفارش فصل 4 و 5 .بایستی مواردی رد بپرسم و توضیح بدم تشکر

  • سيد مجتبي فرشچي 2019-09-01 در 14:11 پاسخ

   سلام. در پایین تمام صفحات سایت شماره تماس ذکر شده است. اما بهتر است واتس اپ بزنید تا مدل و فرضیات تان را هم ارسال کنید و بعد از بررسی اینها اظهار نظر شود. ضمنا داده ها در اکسل آماده باشد.
   فصل 5 نیز در تخصص ما نیست. برای تحلیل آماری در فصل های 3 و 4 می توانیم خدمت شما باشیم.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتس آپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09155136129} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by