درباره ما

فیلم معرفی این شرکت آماری از زبان مدیر عامل شرکت

ویدئوی زیر را ببینید تا به بهترین نحو با ما و خدمات ما آشنا شوید:

شرکت داده پردازی آماری اطمینان شرق

مدیریت شرکت: سید مجتبی فرشچی – کارشناس ارشد رشته آمار اقتصادی- اجتماعی از دانشگاه شهید بهشتی تهران.

با سابقه فعالیت طولانی در زمینه های اقتصادی و شناخت حوزه اقتصاد، از جمله حدود ۴ سال فعالیت در شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران. تصویر گواهینامه کارگزاری بورس در ادامه آمده است.

اهداف

هدف از این وب سایت معرفی خدمات شرکت آماری اطمینان شرق در زمینه انجام تحلیل های آماری و اقتصادی با نرم افزارهای EViews و Stata می باشد. ضمن آنکه در تلاشیم مطالب آموزشی استانداردی در زمینه کار با نرم افزارهای ایویوز و استاتا را برای استفاده جامعه علمی کشور تولید و عرضه کنیم که بسیاری از این مطالب آموزشی در قالب صفحات این وب سایت به صورت رایگان در اختیار دانشجویان محترم قرار می گیرد.

امیدواریم این سایت به سهم خود نقشی در گسترش کاربرد اصولی آمار و اقتصاد سنجی در دانشگاه های کشور و غنای هر چه بیشتر پایان نامه ها و مقالات علمی ایرانیان داشته باشد. و در نهایت منجر به افزایش کیفیت تحلیلهای اقتصادی، رشد بهره وری و تعالی کشورمان گردد.

تصاویر

فرشچی- مدیریت شرکت آماری
سید مجتبی فرشچی

تصویر گواهینامه کارگزاری بورس:

گواهی نامه کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران
گواهی نامه کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران

برای مشاهده سایر تصاویر از محیط شرکت  و نیروهای آن، لینک زیر را در سایت اصلی ما ببینید:

تصاویری از نیروهای شرکت آماری اطمینان شرق

با مشاهده کلیپ کوتاه زیر بیشتر با ما آشنا شوید

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام دانشجوی عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا مشاوره یا سوال) واتساپ می باشد. زیرا لازم است قبل از هر پاسخی، فایلهای ارسالی شما بررسی شوند. فایلهایی مثل داده ها، مدل رگرسیونی و فرضیات و امثال آن. یا اینکه به متخصص مربوطه ارجاع گردید.

2- در صورتیکه که داده ها جمع آوری نشده اند، امکان انجام تحلیل با EViews را نداریم (جمع آوری داده توسط این شرکت انجام نمی گردد)

تحلیل آماری اطمینان شرق

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09155136129} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید: