برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار EViews از طریق لینک پایین صفحات سایت به ما تلگرام بزنید. فیلم چگونگی خروجی گرفتن از نرم افزار (با داده های شما) را نیز می توانید درخواست و در انتهای کار دریافت نمایید.
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با نرم افزار ایویوز می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !!
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
آیا می دانید در کلاسهای حضوری و در مشاوره های تلفنی این شرکت، فیلم و صوت مکالمات نیز برای شما ارسال خواهد شد؟ بدین ترتیب حداکثر بهره را از آموزش بدست خواهید آورد.

شرکت داده پردازی آماری اطمینان شرق

مدیریت شرکت: سید مجتبی فرشچی - کارشناس ارشد رشته آمار اقتصادی- اجتماعی از دانشگاه شهید بهشتی تهران.

با سابقه فعالیت طولانی در زمینه های اقتصادی و شناخت حوزه اقتصاد، از جمله حدود 4 سال فعالیت در شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران. تصویر گواهینامه کارگزاری بورس در ادامه آمده است.

اهداف

هدف از این وب سایت معرفی خدمات شرکت آماری اطمینان شرق در زمینه انجام تحلیل های آماری و اقتصادی با نرم افزارهای EViews و Stata می باشد. ضمن آنکه در تلاشیم مطالب آموزشی استانداردی در زمینه کار با نرم افزارهای ایویوز و استاتا را برای استفاده جامعه علمی کشور تولید و عرضه کنیم که بسیاری از این مطالب آموزشی در قالب صفحات این وب سایت به صورت رایگان در اختیار دانشجویان محترم قرار می گیرد.

امیدواریم این سایت به سهم خود نقشی در گسترش کاربرد اصولی آمار و اقتصاد سنجی در دانشگاه های کشور و غنای هر چه بیشتر پایان نامه ها و مقالات علمی ایرانیان داشته باشد. و در نهایت منجر به افزایش کیفیت تحلیلهای اقتصادی، رشد بهره وری و تعالی کشورمان گردد.

تصاویر

برای مشاهده تصاویر در اندازه کامل و با کیفیت، بر روی آنها کلیک نمایید.

فرشچي- مديريت شرکت آماري

سید مجتبی فرشچی

 
 
تصویر گواهی نامه کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران

گواهی نامه کارگزاری بورس اوراق بهادار

 
 
 
 
 
کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی